Nasza pracownia to tandem - matka i córka – Agnieszka Pasternak, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP, oraz Julia Pasternak, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Mamy różne doświadczenia, poglądy i umiejętności, a wspólna praca pozwala nam osiągnąć efekt synergii. Jesteśmy nawzajem swoimi szefami i jedynymi pracownikami, nie planujemy rozbudowy firmy. Projektowanie i bezpośredni kontakt z klientem są dla nas większą frajdą niż zarządzanie i marketing.

Opowiadamy się jednomyślnie za nowoczesnością w szerokim rozumieniu tego słowa. Lubimy naturalne materiały – drewno, kamień, beton, szkło. Staramy się przy ich użyciu stworzyć wnętrza współczesne, ale jednocześnie ciepłe i przytulne. Dążymy do prostoty formy i oszczędności środków wyrazu. Bliski jest nam minimalizm, chociaż  nasz styl można określić jako puryzm. Nazwa Śmiała pracownia jest też zapowiedzią otwarcia na najbardziej szalone pomysły naszych klientów. Chcemy każdej realizacji nadać cechy indywidualne, wynikające z urody architektury, fascynacji pięknym przedmiotem lub widokiem za oknem, a czasem będące rozwinięciem pomysłu inwestora. Ważna jest harmonia przestrzeni i pomysł. Konsekwentna realizacja jednej koncepcji jest receptą na spójne wnętrze.

Zakres naszych zainteresowań to projektowanie domów, mieszkań, apartamentów i adaptacja strychów na cele mieszkalne. Wnętrza projektujemy całościowo – od architektury, przez ściany wewnętrzne i instalacje, po wyposażenie w meble, tkaniny, lampy i sztukę. Czasem zamówienie dotyczy części domu, np. tylko projektu kuchni czy pokoju dziecinnego lub wybranego etapu, np. tylko projektu zmian lokatorskich lub doboru materiałów wykończeniowych.


 

 

 

 

 

 

Architekt Wnętrz Warszawa, Projektant Wnętrz Warszawa, Aranżacja Wnętrz Warszawa